Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful
Color: Violet Purple
Price: 510kr
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Violet Purple |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Net Weight | 385 g |
| Length | 86.36 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2302023970178188 |
Author: b***1
Date:
Review: So beautiful
Color: Violet Purple
Author: j***y
Date:
Review: I love this wig, the colour and the length are amazing.
Color: Violet Purple
Author: s***e
Date:
Review: fantastic value for money
Color: Violet Purple
Author: f***e
Date:
Review: The hair is ok but too long for me
Color: Violet Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.